Flaş Haber

Ay Tasarım Temmuz 2005'de Türkiye'de ilk kez standard ITI implantlarının kullanıldığı, insizyon yapılmadan operasyon yapılmasını sağlyan mukoza destekli implant kılavuzlarını geliştirdi.
 
Ana Sayfa arrow Kurumsal
Kurumsal PDF Yazdır E-posta

Ay Tasarım ltd., 21 Nisan 2004 tarihinde kurulmuş, Türkiye’nin ilke ve tek “Medikal Hızlı Prototipleme” odaklı şirketidir.

AY Tasarım, Orta Doğu Teknik Üniversitesi içerisinde yer alan, teknoloji şirketleri ile üniversiteler arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirmeyi amaçlayan Teknopark içerisindedir.

Ay Tasarım, Teknopark felsefesine uygun olarak, Türkiye’ye getirdiği ve öncülük ettiği “Medikal Hızlı Prototipleme” teknolojisine, ODTÜ ile işbirliği içerisinde yürütülecek Araştırma – Geliştirme çalışmaları sayesinde katma değer kazandırmayı amaçlamaktadır.

Ay Tasarım, dünyada da yeni gelişmekte olan “Medikal Hızlı Prototipleme” konusuna ilgi duyan, bu konuda kopyacılık yapma değil, kendinden bilgi birikimi ve emek katarak bilimsel değer yaratma düşüncesinde olan herkesi ortak çalışmaya davet etmektedir.

 
< Önceki   Sonraki >
© 2017 ay tasarım :::: CBCT ::: Dental Volumetrik Tomografi ::: İmplant Kılavuzu ::: Biyomodel Üretimi ::: Sonlu Eleman Analizi
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.