Flaş Haber

Ay Tasarım Ekim 2004'de Türkiye'de ilk kez Bilgisayar Destekli Tasarım ve Biyomodelleme aracılığı ile epitez çalışması gerçekleştirdi. (Dr. Mehmet Sönmez)
 
Ana Sayfa
Animasyon - Video PDF Yazdır E-posta
Eskiden PowerPoint bilenler parmakla gösterilirdi. Günümüzde ise sunuşlarınızı ve tanıtımlarınızı PowerPoint ile yapıyor olmak dikkat çekmeniz için son derece önemsiz bir etken haline geldi.

Ay Tasarım, Medikal Alandaki bilgi birikimini 3 ve 2 boyutlu animasyon teknikleri ile birleştirerek, tanıtım ve sunumlarınızda sizle aynı dilden konuşabilen animasyon ve videolar hazırlayabilmektedir. Ay Tasarım aynı zamanda sunuşlarınızın görsel kurallara uygun şekilde profesyonelce tasarlanmasını sağlamaktadır.

Sunuşlarınız çağın gerektirdiği görsel dinginlik ve zenginlik ile farkı yakalayın.

Video01
Yukarıdaki imaja tıklayarakGazi Üniversitesi Ortodonti Ana Bilim Dalı'ndan Prof Dr. Metin Orhan için hazırladığımız videoyu indirebilirsiniz.
video02
Ankara Üniversitesi Protez Ana Bilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Ersan ERSOY için üretilen videoyu indirmek için yukarıdaki imaja tıklayabilirsiniz.

Firmamız tarafından Prof. Dr. Arzu ON için yapılan bir yürüme analizi çalışmasını aşağıda bulabilirsiniz. Çalışma ile ilgili video görüntüsünü kendisinden temin edebilirsiniz.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
< Önceki   Sonraki >

Anketler

Ay Tasarım implant kılavuzlarından hangisini kullanmayı tercih edersiniz?
 

Kimler Online

© 2017 ay tasarım :::: CBCT ::: Dental Volumetrik Tomografi ::: İmplant Kılavuzu ::: Biyomodel Üretimi ::: Sonlu Eleman Analizi
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.