Flaş Haber

Ay Tasarım Ekim 2004'de Türkiye'de ilk kez Bilgisayar Destekli Tasarım ve Biyomodelleme aracılığı ile epitez çalışması gerçekleştirdi. (Dr. Mehmet Sönmez)
 
Ana Sayfa arrow Maxilim
Maxilim

Maksillo-fasiyal cerrahilerin operasyon öncesinde planlaması amacıyla geliştirilmiş bir 3 Boyutlu simülasyon yazılımıdır.

 

Maxilim, genel olarak Bilgisayarlı Tomografi gibi kesitli görüntüleri kullanarak çalışır. Ancak, Maxilim aynı zamanda STL ve OBJ gibi 3d yüzey dosyalarını da kullanabilir.

 
Maxilim modüler bir yazılımdır. Bu modüllerin temeli Maxilim - Base modülüdür. Bu modül 3d görüntüleme, not alma, basit ölçüm yapma, tekrar kesitleme (reslicing) gibi işlemleri yapabilir.

Maxilim Base eklenen diğer modüllerle beraber kabiliyetlerini entegre ve basit kullanımlı bir simülasyon yazılımı olacak şekilde genişletir. Aşağıda bağıntılara tıklayarak bu modüller hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın. Maxilim her Ay Tasarım ürünü gibi son derece uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır...

Aşağıdaki bağıntılardan yazılımın modüllerini inceleyebilirsiniz. Maxilim'in üreticisi Medicim'in web sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.3D Cephalometry
Distraction
Osteotomy
Creatim
Maxilim - Base
© 2017 ay tasarım :::: CBCT ::: Dental Volumetrik Tomografi ::: İmplant Kılavuzu ::: Biyomodel Üretimi ::: Sonlu Eleman Analizi
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.